KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14654376
nr 1465 4376
Oljemålning, Hans Osswald (f. 1919), Sverige. Signerad. Olja på pannå, "gryning", 12x17cm, yttermått inklusive ram: 24x28cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 maj 2022
kl 18:21:25
28/4 17:39:02
250 kr
2/5 18:16:25